Hotel Konstantinovy Lázně Palacký

Lázeňský penzion Palacký, který leží v Konstantinových Lázních je dvoupatrová budova s nově rekonstruovanými pokoji, leží hned vedle lázeňského hotelu Jirásek, kde mají hosté velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu.

Ubytování:
Lázeňský penzion Palacký v Konstantinových Lázních nabízí 16 komfortních dvoulůžkových pokojů. Pokoje penzionu Palacký mají vlastní sociální zařízení, televizor se satelitním příjmem, ledničku, rádio a telefon.

Gastronomie:
Hosté penzionu Palacký v Konstantinových Lázních mají možnost se stravovat v sousedním hotelu Jirásek, kde mohou zakusit klasickou českou kuchyni a místní specialitky.

Relax a Léčby:
Léčba, relaxace a wellness jsou zde umocněny atmosférou zrekonstruovaných lázeňských domů Prusík, Mánes, Palacký, Purkyně a Jirásek a doslova nutí k odpočinku a relaxaci. Již přes 200 let jsou Konstantinovy Lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Mezi vedlejší indikace léčení patří ředevším choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí. Wellness a relaxační pobyty jsou vhodné pro každého bez rozdílu.

Zajímavosti:
Pro úplně první zmínku o výskytu minerální vody na území dnešních Konstantinových Lázní bychom museli jít do pozemkových knih ze začátku 16. století. Roku 1803 vystavěli sedláci u pramene první dřevěnou budovu se čtyřmi místnostmi a následný prudký rozvoj lázeňství začíná v roce 1812, kdy je postavena první lázeňská budova. Od roku 1955 jsou Konstantinovy Lázně zaměřeny na prevenci, léčbu a rekonvalescenci při kardiovaskulárních chorobách. Mezi vedlejší indikace léčení patří ředevším choroby pohybového systému, výměny látkové a dýchacího ústrojí. 

Konstantinovy Lázně se staly výchovným centrem životního stylu pacientů postižených kardiovaskulárními chorobami a jejich stálým cílem je udržení si a další prohlubování tradiční pověsti menších lázní v nádherném a tichém prostředí, pověsti lázní s vysokou lékařskou odborností a výbornými léčebnými výsledky.

Hotel Konstantinovy Lázně Palacký - K hotelu přísluší parkovištěHotel Konstantinovy Lázně Palacký -  je k dispozici připojení na internetHotel Konstantinovy Lázně Palacký - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Konstantinovy Lázně Palacký - přijímá kreditní karty VISAHotel Konstantinovy Lázně Palacký - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Konstantinovy Lázně Palacký - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Konstantinovy Lázně Palacký - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Konstantinovy Lázně Palacký - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Konstantinovy Lázně Palacký - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Konstantinovy Lázně Palacký - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Palacký, Plzeňská 59
Konstantinovy Lázně 34952 Česká Republika
Hotel-Konstantinovy-Lazne-Palacky@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Palacký ubytování Konstantinovy Lázně Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: